Ilia Group Medya Pazarlama Hizmetleri ve Ticaret Ltd. Sti

The Power to Be International

Ilia Group

Uluslararası bir Medya ve Pazarlama şirketi olup 2015 yılında İstanbul, Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır. “Yaratıcı İletişim” düşüncesine sahip olmakla beraber Türk ve Uluslararası firmalara Yaratıcı Çözümler ve Fikirler sunmaktadır.
Uluslararası bir marka yaratmak ve yeni iş alanlarına özellikle Orta Doğu pazarında aktif rol almanızı sağlamak bizim için önem arz eder. Sizin iş alanınıza özel yaratıcı ve anlamlı çözümler üretelim. Şirket kimliğinizi oluşturur, tanıtımını üstlenir ve marka değerinizi artırırız.

Ekibimiz

. Dört farklı ülkeden takım olarak çalışmaktayız. Bizim ekibimiz Ortadoğu pazarını iyi bilen Arapça, İngilizce, Farsça ve Rusçaya hakim bir pazarlama ekibidir.

Misyonumuz

Ilia Group Ltd. Medya & Pazarlama şirketidir. Misyonumuz, müşterilerimizin firma kimliği ve projelerini yaratıcı ve dinamik stratejiler belirleyerek en kısa zamanda en iyi çözümlerle sonuçlandırmaktır. Firmaları kendi alanında lider konuma getirecek en yeni ve en güncel materyalleri kullanarak zirveye taşımaktır. “The Power to be International” biz sloganımıza inanarak bir çalışma formülü oluşturduk ve uluslararası bir marka olmanın önemini iyi derecede biliyoruz. Bizim hedefimiz Türk markalarını tüm dünyaya özellikle Orta Doğu’ya en kolay yollardan başarıya ulaştırmak ve zirvede tutmaktır.


NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

  • Biz işimizi seviyoruz
  • 10 Yıllık Tecrübe
  • Profesyonel bir ekibe sahibiz ve 4 dili biliyor
  • Satış sonrası destek sağlıyoruz
Eğer Sevdiğiniz işi Yapıyorsanız, Hayatınızda tek bir gün dahi çalışmış olmazsınız